Nové kolekce ELEGA by Dana M

Od tohoto týdne máme v prodeji dvě nové kolekce ELEGA by Dana M.

 KOLEKCE NOCTURNE 

První letošní kolekce vznikla ve spolupráci s českou sklářskou firmou Preciosa Components. Tato kolekce byla Daniným snem, už od začátku spolupráce s ELEGOU. Kabelky jsou inspirovány divadlem a zlatou érou filmu. Focení kolekce, o které se postarala opět dvorní fotografka Klára Bartheldi proběhlo v nádherném pardubickém divadle. Tyto exklusivní kabelky dostaly název Nocturne, který vystihuje jejich noblesu, protože tyto kabelky rozhodně nepřehlédnete! Na první pohled Vás zaujmou luxusní, ručně vyráběné ozdobné brože, které jsou umístěné na předním díle kabelek. Vytvořili jsme elegantní psaníčka, která ozdobí a pozvednou každý outfit, ať už půjdete do divadla, premiéru či jinou společenskou událost, ale i praktickou a přesto luxusní velkou kabelku, do které můžete dát i dokumenty A4.

V této kolekci jsou zastoupeny čtyři barevné varianty:
Korálově červená, modrá, černá a starorůžová


Značka Preciosa navazuje na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí na severu Čech již v roce 1548 a značka Preciosa jako taková byla založena v roce 1948, v současné době zaměstnává 4 000 lidi.

Preciosa Components nabízí více než 25 000 prémiových produktů nejen pro světové módní značky, návrháře jako Manolo Blahnik, tak i výrobce luxusního zboží. Křišťály této značky jsou používány mimo jiné i na šaty taneční soutěže Stardance.

Veškeré produkty jsou vyrobeny v České republice.  Produkují 800 barev skel. Denně taví neuvěřitelných 40 tun skla a jsou schopni vyrobit kameny o velikosti i 0.5 mm.

Na novou kolekci Nocturne byly použity krystaly a mugle, kterými jsou ručně osázeny všechny spony

Zajímavostí o muglích je, že každá z nich je vyrobena ručně nad plamenem a tudíž je každá z nich unikat.

Za tuto skvělou spolupráci moc děkujeme panu Karlu Páralovi, řediteli rozvoje obchodu a marketingu. Poděkovat musíme i Daně Šťastné, ze společnosti Preciosa, která pomáhala s designem spon i vlastní realizací a výrobou.

Tuto kolekci si můžete prohlédnout Tady

Druhou kolekcí je KOLEKCE PELOSO

Peloso známená v italštině chlupatá kůže a tento detail provází celou kolekci.

Chlupatou kůží je zdoben přední díl všech kabelek, spolu s kovovým logem ELEGA by Dana M. Vzniká tak opět nová, neokoukaná kolekce plná praktických i elegantních kabelek. V kolekci jsou jak crossbody psaníčka, tak i velké kabelky na rameno.
Kabelky jsou vyrobeny ve třech barevných variantách:
Korálově červená se zlatým kováním, šedá se stříbrným kováním a na závěr černá varianta se stříbrným i zlaté variantě kování.

 Tuto kolekci si můžete prohlédnout ZDE

 

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

9 304 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>