Vínová shopper Toscanini na schůzky

Srdečně zdravím a hned na úvod mého článku vám všem přeji v novém roce jen to nejlepší. A samozřejmě bych se také ráda představila. Mé jméno je Irina a na blogu se teď budeme vídat pravidelně. Možná mě znáte z Instagramu jako Bonnyandbondgirl, pokud ne, ráda vám o sobě něco prozradím. Živí mě marketing a osud mě nedávno zavál do marketingu sportu, který je mou velkou vášní. Další mou láskou je kosmetika a i díky tomu je pro mě typické výrazné líčení, černé linky jsou mé poznávací znamení. Další věcí, která ke mně neodmyslitelně patří, jsou podpatky.  Podpatky a luxusní kabelka jsou také hlavními hrdiny dnešního outfitu.

První týdny nového roku jsou pro mě ve znamení schůzek a tak je pro mě důležité pohodlí celý den a spousta věcí v kabelce. Počítač, obrovský diář, peněženka, kosmetika…. naštěstí se vše pohodlně do této shopperky vejde (podívat se na ni blíže můžete zde ). Kabelka sama o sobě je velmi lehká, což je při takové zátěži výhoda. Je znát, že tyto kabelky dělají ženy pro ženy a myslí při tom na vše. Toscanini shopper je toho důkazem.

Díky poměrně teplému počasí si mohu stále dovolit nosit šaty, v tomto případě jsem zvolila černou klasiku. Abych nezmrzla, mám na sobě kožíšek z beránka, kterému můj muž říká Jon Snow (Game of Thrones) a já ho naprosto miluji ( muže i kožíšek 😀 ).

Na této shopper nejvíc oceňuji tu nádhernou barvu, decentní vínová k zimním outfitům přeci neodmyslitelně patří. A stejně tak doufám, že i já budu neodmyslitelně patřit ke značce Elega. Budu se na vás těšit v dalším článku. Přeji úspěšný start do nového roku.

Irina

Facebook & Instagram

 

 

 

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

9 304 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>