Focení nové kolekce ELEGA by Dana M

Včera jsme fotili nové kolekce ELEGA by Dana M. Focení proběhlo opět v Pardubicích, tentokrát ale ve starých Automatických mlýnech – nádherné historické budovy, které navrhl Josef Gočár a jejich stavba započala v roce 1909. Roku 2014 byly mlýny zařazeny na seznam Národních kulturních památek České republiky. Už brzy v těchto prostorech vznikne Východočeská galerie, takže prostor je to nádherný!

Ač počasí zatím rozhodně jarní není a v budovách byly 2 stupně, Dana Morávková focení zvládla skvěle a nedala na sobě zimu znát. Jen doufejme, že z té šílené zimy neonemocní. Zbytku týmu totiž byla zima i v kabátech a kozačkách.

Na nadcházející sezónu jsme pro vás připravili hned tří nové kolekce. Kolekce Euphoria měla obrovský úspěch a proto jsme se ji rozhodli zopakovat v aktuálních barvách. K tomu přidáváme moderní kolekci s hadím motivem a naprostý bonbónek je kolekce plná květů.

V prodeji budou od března, těšíte se?

Děkujeme i celému týmu za skvělou práci:
Fotografka: Klára Bartheldi
Make-up: Kateřina Ceralová
Asistenti: Honza Štěpánek a Klára Penzová
ELEGA: Dita Valentová
a samozřejmě Dana Morávková

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

9 273 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>