Vzpomínka na Locker kolekci

Zdravím vás všechny a doufám, že si téměř jarního sluníčka užíváte co nejlépe. Dnes tu pro vás mám vzpomínku na kolekci Locker. Přesně 19. června 2015 jsem si pořídila svou první kabelku Elega. Rozhodovala jsem se tenkrát mezi touto Bauletto kráskou a velkou nákupkou, která je stále k mání zde . Je evidentní, která z nich vyhrála a já ji nosím opravdu často. Není sice vhodná pro nošení notebooku, ale pokud s sebou nosíte milion drobností z kategorie „ostatní“ , což zahrnuje kosmetickou taštičku, mobil, klíče, peněženku, vodu, kapesníky, přítelovu peněženku, mobil a klíče (to známe asi všechny 😀 ), pak si můžete být jisté, že sem se to bez problémů vejde.

Tahle kolekce je opravdu velmi povedená, důkazem je i to, že se musela několikrát „přidělávat“. Díky této kolekci si mě tenkrát Elega získala a já jsem si pořídila/dostala dalších pár kousků. Teď už se začínám těšit na jaro a na novou kolekci a pevně doufám, že obojí dorazí brzy.

Mějte se krásně a brzy na viděnou

Vaše Iri

Facebook & Instagram

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

9 273 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>