Bowie do ruky

Zdravím vás všechny, dnes je po celé republice vcelku aprílové počasí, tak doufám, že aspoň na vás svítí slunko. A hlavně, že už máte plány na středu, na svatého Valentýna. Já jsem kdysi dostala tip od svého kamaráda, jak příteli udělat dokonalého Valentýna. Letos jsem si na ten tip vzpomněla a ráda bych se o něj s vámi podělila. Je to totiž naprosto ultimátní tip. Sedněte si nebo se aspoň něčeho držte. Tak jo, jdeme na to. Příteli uděláte dokonalého Valentýna tak…., že budete předstírat, že žádný není 😀 . Ano, přesně tak. Tenhle tip jsem opravdu dostala a musím říct, že se mi celkem osvědčil 😀 . Když po muži nechci žádné růžové plyšáky ani nic podobného, občas sám od sebe překvapí nějakou večeří nebo něčím podobným. A já si s sebou rozhodně vezmu do ruky tuto krásku, Bowie. Nejraději ji nosím právě takto v ruce, vypadá překvapivě elegantně.

Bowie je totiž crossbody spíše sportovějšího střihu (najdete zde ). Já jsem z ní sundala popruh a nosím ji přeloženou jako psaníčko. Je menší, vejdou se tam v této podobě jen ty základní drobnosti, ale vypadá dost neobvykle a to já ráda. A na jaře připnu popruh zpět a můžeme spolu jezdit na výlety. Užijte si zítřek a místo plyšáků vám přeji kabelky Elega a brzy zas na viděnou.

Vaše Iri

Facebook & Instagram

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

9 273 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>