Crossbody Peloso v Londýně

Zdravím vás všechny pro tentokrát z Londýna. Je tu o něco tepleji než v Praze a tak si užívám rozepnutý kabát a mou nejoblíbenější kabelku do Elegy, kterou si můžete pořídit zde. Je skvělá na cestování a celodenní chození po Londýně, které mě v nejbližších dnech čeká. O tom, že se hodí k mým oblíbeným botkám, které teď nosím téměř pořád, jsem už básnila.  O tom, že se stačí převléknout a mohu vyrazit v šatech se stejnou kabelkou i na večeři, už jsem básnila také. Je jednoduše skvělá a právě proto ji mám s sebou.

Vejde se mi do ní vše, co je potřeba, peněženka, mobil, kosmetika, kterou s sebou bezpodmíněčně musím mít, kapesníčky a podobné nutnosti. Naštěstí mi její velikost nedovolí tahat s sebou zbytečnosti, takže o ní celý den skoro nevím. Tohle je opravdu můj oblíbenec a tady v Londýně se za ní každý otáčí.

Užijte si týden a doufám, že příští týden už vám budu ukazovat jarní outfit. Mějte se krásně.

Vaše Iri

Instagram & Facebook

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

9 297 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>