Psaníčko Serpente

Zdravím všechny a doufám, že toto čtete někde na sluníčku. Jaro je tu! Konečně jsme se dočkali, slunce, teplo, alergie 🙂 , prostě vše, co k jaru patří. A konečně můžu začít nosit i novinky z jarní kolekce, na kterou jsem se taaak těšila. A samozřejmě, že jako první jsem musela provětrat kolekci Serpente. S pomocí mých followerů na Instagramu jsem si vybrala z kolekce Serpente psaníčko. Psaníčko je sice s hadím vzorem, ale je z hovězinové kůže a kůže Nappa, byť vzor je skutečně přesvědčivý. Popruh je řetízkový s pruhem kůže pro nošení na rameni. Řetízek, nebo spíše řetěz, je skutečně silný a pevný a celé psaníčko, díky jeho kvalitě a kvalitě kůže, působí skutečně luxusním dojmem.

Já jsem si vybrala modrou variantu, která je výraznější, ale vy máte na výběr i z neutrálních odstínů jako je krémová nebo černá. Pokud jste pro výrazné barvy jako já, můžete zkusit i růžovou. Vybírat můžete zde. Jsem zvědavá, kterou barvu na vás uvidím nejčastěji. Hlavně si užívejte sluníčka a dobré nálady a já se na vás budu zase těšit.

Vaše Iri

Facebook & Instagram

 

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

9 304 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>