Ananasové psaníčko zelené/hovězí kůže

Není skladem
3 850 Kč

Veganské psaníčko i ledvinka - můžete si vybrat, co Vám bude vyhovovat více. Součástí kabelky je totiž popruh k nošení crossbody nebo opasek, díky kterému můžete nosit psaníčko jako ledvinku. Uvnitř se nachází jedna otevřená přihrádka.
Psaníčko je z naší veganské kolekce, kde jsme tělo vyrobili z ananasové kůže a doplňky z z hovězí kůže. Vzhledem k doplňkům z kůže, není tato taška čistě "Vegan and cruelty-free".
Ananasová kůže značky Pinatex® je vyrobena z vláken listů ananasu. Tyto listy jsou považovány za odpadní produkt sklizně ananasů. Líc je ošetřen vrstvou z pryskyřice, která dodává dodatečnou pevnost, trvanlivost a odolnost proti vodě. Nemusíte se tak být, že kabelka zmokne a ztratí své vlastnosti.
Hovězí kůže je jeden z  nejtrvanlivějších  a nejuniverzálnějších materiálů. Kůže je odpad, který vzniká při zpracování masa a kvalitní kožená věc vydrží mnoho let. Zvláště díky našemu pozáručnímu servisu se na snaše výrobky můžete spolehnout mnoho let.


Návrh tohoto psaníčka vytvořila brněnská módní návrhářka Katka Šmejkalová, která vlastní značku NOSME. Proto nesou kabelky název Nosme ELEGA.

Rozměry: 21 x 18 x 3cm

Délka držadla: 102cm

Délka opasku: 112cm (měřeno bez přezky) - možno úpravy dle domluvy


Rozměry:

  • 21x 18 x 3cm (š x v x h)
  • Délka držadla: 102cm

Použité materiály:

  • Piňatex

Další vlastnosti:

  • Psaníčko/ledvinka
  • Uvnitř se nachází jedna otevřená kapsa
  • Český výrobek
  • Součástí je opasek i popruh
Barva černá
Značka ELEGA, Nosme ELEGA
Vyrobeno Třebechovice pod Orebem, Česko
Kolekce/Sezóna jaro/léto, podzim/zima
Barva/(kování) černá
Typ kůže speciální
Kování stříbro
Vejde se NTB či A4 Ne
Velikost produktu malá
Prohlížíte si:
Ananasové psaníčko zelené/hovězí kůže