Collonil Organic Bamboo Lotion

Poslední kus
199 Kč
Čistící a ošetřující mléko s bambusový extraktem a dalšími přírodními látkami. Šetrně odstraňuje nečistoty ze všech druhů usní, textilu a kožešin. Přírodní bambusový extrakt zabraňuje ztrátě vlhkosti a chrání materiál před vysycháním. Použití na pravé kožešiny: pomocí mechanického rozstřikovače nanesete na vlas Collonil Bamboo Lotion - pokud je vlas kožešiny delší, při aplikaci Bamboo Lotion rozhrnujte kožešinu, aby se výživné látky dostali na celý vlas - zároveň tento výrobek narušuje silnější nečistoty a ty se po aplikaci Bamboo Lotionu a následném vykartáčováním snadněji z kožešin odstraňují. Vhodný na oděvy, koženou galanterii a nábytek. Doporučeno i pro TEX materiály. Návod na použití Bamboo Lotion: Držte lahvičku ve svislé poloze, nastříkejte lotion ze vzdálenosti 20 cm a rozetřete ji měkkým hadříkem nebo kartáčkem na povrch. Nečistota se rozpustí sama. Semišovou useň, kožešiny a textil po zaschnutí vykartáčujte, hladkou useň přeleštěte. Výrobek je vyroben z 90% přírodních látek. Neobsahuje rozpouštědla ani hnací plyn. Díky tomu je možné jej použít i v uzavřených místnostech. Pro svoje vlastnosti je oblíbeným výrobkem pro údržbu dětské obuvi. Obsahuje: neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky <5% METHYLISOTHIAZOLINONE, BENZISOTHIAZOLINONE, OCTYLISOTHIAZOLINONE, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL Informace o ingrediencích podle nařízení o detergentech: DIMETIKON, ISODECANOLETHOXYLAT, AQUA, SODÍK LAURETH-6 KARBOXYLÁT, BAMBUSA VULGARIS EXTRACT, PARFÉMY, ALKOHOL, PVP, MASTNÝCH ALKOHOLŮ POLYGLYKOLOVÉ ETHER, BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, OCTYLISOTHIAZOLINONE Šetrný k životnímu prostředí!

Čistící a ošetřující mléko s bambusový extraktem a dalšími přírodními látkami./strong>

    Šetrně odstraňuje nečistoty ze všech druhů usní, textilu a kožešin

    S mechanickou pumpičkou bez hnacího plynu

    Použití na pravé kožešiny: pokud je vlas kožešiny delší, při aplikaci Bamboo Lotion rozhrnujte kožešinu, aby se výživné látky dostali na celý vlas - zároveň tento výrobek narušuje silnější nečistoty a ty se po aplikaci Bamboo Lotionu a následném vykartáčováním snadněji z kožešin odstraňují.

    Držte lahvičku ve svislé poloze, nastříkejte lotion ze vzdálenosti 20 cm a rozetřete ji měkkým hadříkem nebo kartáčkem na povrch. Nečistota se rozpustí sama. Semišovou useň, kožešiny a textil po zaschnutí vykartáčujte, hladkou useň přeleštěte.

    Veškeré přípravny nejprve vyzkoušejte na méně viditelném místě, aby nedošlo k poškození výrobku

Barva bílá
Kolekce/Sezóna jaro/léto, podzim/zima
Prohlížíte si:
Collonil Organic Bamboo Lotion