Alexmonhart, příběh značky pro kterou vyrábíme

Kvalitu naší práce neukazujeme pouze pod svým logem ELEGA a ELEGA by Dana M, ale i na výrobcích desítky nejen českých, ale i rakouských návrhářů, kteří si nechává své výrobky vyrábět u nás. Vědí, že dnes nestačí jen skvělý nápad, ale je potřeba kvalita, zkušenost a zručnost. Proto spolupracují s námi, nechají si poradit s technologií i materiálem a posouvají tak svou značku na další level.
Je běžné, že neprozrazují své místo výroby, a proto jsme moc rádi, že skvělá Alexmonhart – facebook, official nás ráda prozradila a za to jsme jí moc vděční. Je pravda, že takové nápady, jako má Alex nás pokaždé nadchnou. O svou značku se stará opravdu srdcem.

na webu http://seznamzpravy.cz je celá reportáž: Celý článek zde

Pokud i vy máte svou značku a chcete u nás vyrábět, kontaktujte nás a třeba nalezneme prostor ve výrobě, aktuálně je  náš plán výroby na pár měsíců plný a stále hledáme kvalifikované zaměstnance.

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

10 750 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>