Modrá Serpente

Zdravím vás všechny a doufám, že na vás zrovna teď svítí sluníčko. Já jsem ze současného počasí opravdu nadšená, neustále jsem opakovala, jak se na slunečné dny těším a konečně jsou tu. Jako alergik sice trpím kvůli žluté kalamitě, která postihla v posledních dnech Českou republiku, ale i tak si užívám, že už mohu mít holá ramena. A právě na rameni nosím mého jarního oblíbence, malé psaníčko Serpente. Jak můžete vidět, zas tak malé není, vše potřebné se vejde. Jen pro úsporu místa nechávám peněženku doma, doklady a peníze si dávám do kapsičky na zip vevnitř.

A i dnes musím vychválit provedení, řetízek je opravdu silný a kůže kvalitní, celé psaníčko tak vypadá luxusně a díky výrazné barvě poutá pozornost. Nádherná modrá barva je stejná jako na mých kalhotách, které jsem si oblíbila podobně jako tohle psaníčko ( koupíte zde ) . Tato kombinace se pravděpodobně stane mou jarní uniformou. Spojení hadího vzoru a výraznější barvy je až nečekaně univerzální a nositelné. Tento kousek rozhodně nebude jen tak ležet ve skříni. Budeme rádi, pokud s námi budete sdílet,  jakým způsobem jej nosíte vy. Těšíme se na vaše outfity nejen s kolekcí Serpente.

Vaše Iri

Instagram & Facebook

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

10 646 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>