Serpente malé psaníčko

Zdravím vás všechny a doufám, že se máte skvěle. Věřím, že ano. Je období letních káviček na terasách a procházek a to je vždycky nádhera. Na jedné takové kávičce s procházkou jsem si povídala s kamarádkou o módě a trendech. Ať už je v módě in cokoli, pro každého z nás je něco typického. Jak jsem psala v minulém článku, pro mě jsou to áčkové sukně a malé kabelky. A podle ní se pro mě typickým stal zrovna tento hadí klenot. A není jediná, kdo mi to řekl. Vlastně se tomu ani nedivím. Tohle psaníčko poslední dobou nosím pořád a když nemám den a mám náladu jen na jednoduchý tmavý outfit, tento skvost to celé zachrání.

V této kolekci, kterou jsem si tak oblíbila, je k dostání i větší podoba tohoto kousku a velká kabelka s barevným lemem (vše k dostání zde ). I když jsem zvažovala větší klopnovku, jsem nakonec ráda, že jsem si vybrala právě toto psaníčko. Dá se skvěle nosit jako crossbody, což je skvělé k ležérnějším outfitům. Musím uznat, že mě láká i růžová varianta, ale modré Serpente psaníčko je pro letošní léto číslo jedna.

Mějte se krásně

Vaše Iri

Facebook & Instagram

 

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

10 646 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>