Žlutý Bonbon s květovaným popruhem

Zdravím vás po týdenní odmlce a pevně doufám, že jste všichni zdraví. V mém okolí jsou snad všichni nemocní. Není divu, přechody z klimatizovaného prostředí do veder, která panovala, neustojí každý. Pro dnešek mám pro vás outfit ze svého volného dne, který jsem vlastně strávila pobíháním po Praze. Zvolila jsem volné košilové šaty s proužky, k tomu sandálky a můj nový Bonbon z kolekce Fiore. Je to má první žlutá kabelka a navíc v takto neobvyklém tvaru, ale na fotkách s Danou jsem se do něj opravdu zamilovala a tak jsem k němu zvolila i stejný popruh.

Díky tomuto popruhu skvěle ladí se zbytkem outfitu, ale příště Bonbon zkusím sladit s něčím elegantnějším a uvidíme. Každopádně tato barva upoutává pozornost, to je přesně něco pro mě. Ale najdete v této kolekci i jiné barvy, podívejte se zde a určitě si vyberete i vy. A ještě tento týden se těšte na další outfit.

Vaše Iri

Facebook & Instagram

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

10 646 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>