První prázdninový outfit

Zdravím vás netradičně v pátek a doufám, že dnešní vysvědčení pro vaše dítka, sourozence atd. dopadlo dobře a dnes už budete jen slavit konec školního roku. I když už se mě vysvědčení netýká v žádné podobě, vždy mi toto datum a děti nesoucí kytičky učitelkám navodí takovou letní a prázdninovou náladu. Dnešní počasí tomu opět odpovídá a tak vyrazíme s mužem po náročném týdnu někam ven. Těším se na procházku a něco dobrého k jídlu na hezké terásce. A k tomu se hodí pohodový outfit, první prázdninový, z oblíbených kousků.

High waisted šortky v khaki barvě, světlý top s lehounkou vestičkou a boty ladící k šortkám. K tomu má oblíbená praktická shopper (pořídíte zde ) ve vínové barvě, přeci jen je to pracovní den. Jednoduchá a přitom elegantní kabelka je potřeba v každém šatníku. Na tuto ( a vlastně všechny od Elegy) sklízím neustále poklony a vidím vždy jen údiv nad tím, jaké krásné výtvory pocházejí z Čech. Příběh značky si můžete přečíst zde . Mě, jako milovníka českých výrobků, tento příběh a to, že je Elega rodinná firma, velmi baví a je to třešnička na dortu už tak skvělé značky. A co vy, dáváte přednost českým značkám nebo preferujete ty zahraniční?

Vaše Iri

Facebook & Instagram

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

9 963 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>