Bonbon v hlavní roli

Krásný pátek přeji, konečně opět vysvitlo sluníčko a můžeme si užívat léta plnými doušky. Celý tento týden je pro mě ve znamení Bonbonu. A dnes jsem tu se slíbenou elegantnější variací na bonbonový outfit. Jak už jsem zmiňovala dříve, miluju šortky…. všech střihů a stylů. A tak jsem pro páteční den plný schůzek a akcí zvolila khaki šortky s vyšším pasem a můj oblíbený top v krémové bílé. Na popruhu od Bonbonu jsou kytičky ve všech barvách, krémová, růžová, modrá, ale také hadí a černá, kterou mám na botách. 

Botky jsou velmi pohodlné, ač se nezdají, šortky elastické a dávají volnost pohybu a do kabelky se mi vejde vše, co nutně potřebuju. Takže je to celé vlastně strašně praktické. Díky popruhu mám obě ruce volné a s kytičkami outfit nepůsobí tak jednoduše a usedle. Přiznám se, že mám zálusk i na černou variantu, ale tuhle žlutou jsem si opravdu zamilovala a nosím ji neskutečně ráda! A co vy, už máte svůj Bonbon? Jestli ne, můžete si vybrat zde a určitě se s námi podělte o vaše outfity. Budeme se těšit.

Vaše Iri

Facebook & Instagram

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

9 963 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>