Nejoblíbenější Serpente a velké překvapení

Zdravím vás všechny. Doufám, že zvládáte ta horka dobře a máte možnost ležet někde u vody. Pro mě je úterý dnem vyřizování a dnes jsem zvolila šaty, které jsou příčinou mnoha vtipných situací. Mají totiž velmi atypický výstřih na zádech a tak mě lidé na ulici zastavují a nabízejí pomoc s dopnutím šatů 🙂 . A k tomu mám opět své oblíbené psaníčko Serpente, které letos nedávám z ruky. Tak moc mi přirostlo k srdci, že ho nosím opravdu nejčastěji.

Stejně tak celá značka Elega, kterou jsem objevila před pár lety díky Locker kolekci. Už mám doma pořádnou sbírku, kterou hodlám dále rozšiřovat. Napřiklad zde, je kousek, který už mám vyhlídnutý a brzy se o něj má sbírka rozroste. A pokud jste ještě tyto novinky neviděli, určitě se mrkněte na eshop.

A teď to slibované překvapení….. Úžasná Lucinka je po narození Maxíčka krásnější než kdy dřív a připravená být pro vás opět inspirací jako předchozí roky a tak se od srpna zde budete potkávat s ní. Já moc děkuji, že jsem tu mohla být a přeji Lucii a celé Elega značce hodně zdaru. Pokud by se vám po mně zastesklo, najdete mě stále na Instagramu i s mými Elega kabelkami :).

Vaše Iri

Facebook & Instagram 

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

10 646 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>