dárkový poukaz elega

Tipy, jak vybrat dokonalý dárek

Vánoce se nám pomalinku blíží a spoustu z Vás hledá dokonalý dárek pro své blízké. Chcete věnovat naše výrobky a podpořit tak tradiční českou rukodělnou výrobu, ale bojíte se, že se netrefíte do vkusu obdarovaných?

Připravili jsme pro pár tipů, jak vybrat dokonalý dárek:

Pokud jde o koupi kabelky či aktovky jako dárek, je určitě potřeba znát vkus obdarovávaného. Často se i v naší prodejně v Třebechovicích stává, že přijde muž a chce koupit své ženě kabelku. Řekne, že vlastně neví, co žena ráda nosí a jaké má ráda barvy. To jsou základní informace, které bychom měli vědět, abychom doporučili ideální kabelku.U těchto dárků nedoporučujeme experimentovat, pokud žena nosí pouze černé kabelky na rameno, jako jsou tyto naše klasické kabelky z kolekce ELEGA. Nekoupíme jí trendovou červenou s výrazným kováním, jako třeba aktuální trendová kolekce Roll, i kdyby se vám líbila sebevíc.

Přeci jen je kabelka osobní záležitost, která by měla ženu podtrhovat, ne ji měnit. To samé platí u mužů, kteří jsou ještě více konzervativní, než ženy. Pokud nosí pouze klasickou hnědou aktovku, jako jsou tyto klasické z kolekce ELEGA pro muže, nedoporučujeme se snažit muže změnit červenou trendovou, jaké nabízíme například v nové kolekci Podzim/zima 2018.

Pokud budete pořizovat drobnější dárky v podobě pánských či dámských doplňků, nebo peněženek Mopsy, nezapomeňte, že i tady se řiďte tím, co obdarovaný aktuálně nosí, nebo si chválil.

Kolekce ELEGA Teri

Pokud však chcete jít na jistotu, ideálním dárkem může být dárkový poukaz na naše zboží. Hodnotu poukazu je 1000, 2000, 3000 a 5000Kč, popřípadě vám můžeme vystavit poukaz na jinou částku .
Poukaz zašleme přímo k Vám domů nebo klidně jen jako soubor PDF. Každý poukaz bude mít svůj jedinečný promokód a uplatnit ho můžete, jak na našem e-shopu, tak v prodejně v Třebechovicích p/O.
Při objednání si můžete do poznámky v objednávce připsat jméno obdarovávaného. Dárkové poukazy můžete objednávat zde.
Platnost poukazu je 1 rok.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 731 655 203 nebo na e-mailu e.slezakova@elega.cz

 

 

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

9 963 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>