Povánoční slevy 25% už nyní

Štědrovečerní večeře je za námi, dárky jsou rozbalené a přichází čas odpočinku. My jsme si ovšem pro Vás připravili opožděný dárek v podobě 25% slevyna všechny nezlevněné produkty. Slevu je možné uplatnit jak na našem eshopu www.elega.cz tak v kamenné prodejně v Třebechovicích pod Orebem až do 15. ledna 2019.

Kód slevy: DAREKELEGA2018

* Sleva se dá uplatnit opakovaně na všechny nezlevněné produkty od 25.12.2018 do 15.1.2019. Sleva se nedá uplatnit na zlevněné produkty (na eshopu v kategorii „Akce“) a dárkové poukazy. Sleva je možné využít pouze při nákupu za maloobchodní ceny buď na eshopu www.elega.cz nebo v kamenné prodejně.

Nedostali jste pod stromečkem, co jste chtěli?

Obdaroval Vás Ježíšek produktem ELEGA, ale Vy jste měl/a jinou představu? I my občas dostáváme nevhodné dárky a proto jsme pro Vás prodloužili dobu na výměnu zboží až do 15.1.2019.

My si plánujeme užít klidné Vánoční svátky, které si prodlužujeme až do 2.1.2019, kdy se opět vracíme do práce a vyřídíme veškeré e-maily i objednávky.

Všem našim fanouškům, zákazníkům, zaměstnancům přejeme klidné svátky plné pohody. Ať je nový rok ještě lepší, než ten stávající. PF 2019 Elega

 

 

 

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

10 556 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>