Zpětná vazba

Váš názor je pro nás důležitý a proto vás prosíme o pomoc. Všimli jste si nového okýnka “Zpětná vazba” na našem webu? Pracujeme na novém webu a rádi do něj zahrneme i vaše nápady a postřehy, protože web děláme hlavně pro vás. Chceme, aby nový web byl pro vás  přehledný a příjemný. Plánujeme udělat e-shop mnohem přehlednější, jelikož s takovým množstvím produktů, který aktuálně máme (kolem 2000 produktů) je přehlednost to nejdůležitější. Aktuální web nám nedává možnost filtrů, takže na novém budou filtry vaším největším pomocníkem. Filtrovat budete moci barvu, materiál, kování a další detaily.

Už delší dobu nám od vás chodí zprávy, co se vám na našem aktuálním webu nelíbí, co byste chtěli jinak. Za tyto podněty děkujeme. Je skvělé, jak moc vám záleží na naší značce a chcete nás podpořit těmito radami.

S novým oknem “Zpětná vazba” můžete označit i konkrétní detaily, které se vám líbí a nelíbí. Komentovat můžete produkty, články, fotky.

komentář zpětná vazba
Těšíme se na vaše reakce.

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

10 788 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>