TIP NA VALENTÝNSKÝ DÁREK.

Hezké dobré ráno! Odpůrci Valentýna nečtěte 🙂 Dnes vám přináším tip na valentýnský dárek pro vaši drahou polovičku. A je úplně jedno, jestli je to žena nebo muž. Protože tato naprosto luxusní kožená taška na notebook je UNISEX! Jo, takže se pojďme mrknout, co je vůbec zač.

TAŠKA NA NOTEBOOK LESTER KOŇAK

Taška Lester patří do kolekce Livingstone, a když ten název vidím, úplně si představím, jak se David Livingstone prodírá pralesem v tom džunglím oblečku a kdyby s sebou býval měl noťas, tak ho má rozhodně v této tašce. Protože by mu fakt pěkně ladila. Taška je vyrobena z pevné třísločiněné hovězí kůže. Je spíše užší, takže se vám do ní vejde jen jeden notebook, ne dva, které se mi povedlo doslova “nacpat” do Brody. Uvnitř tašky najdete vystuženou přepážku pro uložení notebooku. Dále dvě kožené kapsičky například na mobil a dvě poutka na tužky. Do tašky se vejdou dokumenty A4. Dno tašky je chráněno kovovými nýty, takže když ji položíte na zem, nic se jí nestane 🙂

Pokud by se vám nelíbila tato barva, tak si můžete vybrat i z jiných variant. Prostě ideální dárek.

OUTFIT

Držela jsem se základní barevné škály, a to mé oblíbené černé a velbloudí, která hezky koňakovou barvu tašky doplňuje. Koženou sukni jsem měla v šatníku už několikrát a vždy jsem ji poslala dál. Tahle je novinkou, tak jsem zvědavá, jak dlouho se tam ohřeje. Je ale velmi zajímavě střižena a není tou klasickou pouzdrovkou, tak si myslím, že aspoň chvíli ano. Hřejivý rolák ve velbloudí barvě, silnější punčochy a semišové lodičky celek dotvořily. Pokud bych měla tento outfit využít na běžné nošení, tak bych samozřejmě přidala kabát, sako nebo kožíšek.

Už se opravdu těším, až bude venku opět teplo a nebudu muset tolik vrstvit. Myslím, že rozhodně nebudu sama, kdo se už jara nemůže dočkat.

Přeji vám krásný den, užijte si nejen Valentýna, ale i dny další. Budu se opět těšit.

Vaše Lucie

Facebook & Instagram

 

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

10 795 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>