KDO JSME

Spousta z vás k nám jezdí na prodejnu, popovídat si, prohlédnout si novinky, konzultovat módní trendy. Jsme za to moc rádi a vždy se snažíme o přátelskou atmosféru a nebýt jen klasickou prodejnou. S těmi, kteří se k nám nedostanou, se snažíme vše vyřešit přes e-maily, INSTAGRAM  a FACEBOOK. Napíšete si s námi spoustu zpráv, ale přesto nevíte, kdo jsme. Pojďte se tedy na nás podívat:

Tým Elega

(zleva)
Eliška Slezáková – vyřizuje vaše internetové objednávky, odpovídá na vaše dotazy po telefonu a e-mailu, pokud dorazíte k nám na prodejnu v Třebechovicích, naleznete ji na recepci a díky své neuvěřitelně milé povaze vám vždy ochotně pomůže.
Jaroslav Šedina – připravuje pro vás nový e-shop, který vám již brzy představíme. Stará se i o technickou podporu kanceláří a IT. Bohužel nás brzy na čas opustí, jede totiž sbírat další zkušenosti do zahraničí.
Dita Valentová – je s vámi ve spojení přes sociální sítě, píše veškeré texty a články zastupující Elegu. Stará se o propagaci značky ELEGA a ELEGA by Dana.

Eva Šedinová – naší paní majitelku vám jistě nemusím představovat. Dohlíží na veškerou naši výrobu a stará se o celý chod firmy. Velmi často se stává i návrhářkou našich kabelek. Paní majitelka je totiž tou nejpovolanější, mj. má vystudovaný učňák na výrobu kabelek a byla mnoho let mistrovou v národním podniku GALA.

Vít Šedina – je manželem paní Šedinové, druhým jednatelem. Na starosti má technický chod naší firmy.

Klára Penzová – sice studuje, ale připravuje pro vás návrhy kolekcí ELEGA for girls. Ukazuje nám i názory mladých lidí.

Martin Diviš – má na starosti naše velkoobchodní zákazníky a prodejce. Je největším odborníkem na kůži v širokém okolí.

Pavla Šedinová – je vedoucí výroby + má na starosti private brandové zákazníky a návrháře, pro které vyrábíme zboží pod jejich vlastní značkou.

rodina paní Šedinové

 

Ano, jsme rodinnou firmou. Stojíme tak za naší šéfovou, maminkou i manželkou. I když ostatní naši kolegové nejsou z naší rodiny, tak je tak bereme a tvoříme jeden velký tým, který se snaží plnit vaše přání.

V naši firmě je totiž potřeba, aby všichni spolupracovali, protože jednotlivé části výroby spolu souvisí a navazují na sebe. Naši pracovníci jsou profesionálové a díky tomu dokážeme s přehledem konkurovat světovým značkám. Zaměstnáváme odborníky, kteří dávají do každé kabelky kus sebe. Na dílně u nás pracuje 80 lidí a my si vážíme, že řada zaměstnanců u nás pracuje desítky let, což je důkazem velké spolehlivosti a odpovědnosti.

dílna Elega

Vždy se budeme snažit vyhovět vašim přáním a požadavkům, stejně tak i řešit problémy, které vzniknou na našich výrobcích před i po záruce.
Protože jak jsme nedávno psali na Facebooku:
 Kabelky vyrábíme několik desítek let, jsme jedničky ve svém oboru. Jsme však jen lidi a všechny kabelky jsou vyráběny ručně. Snažíme se dělat vše co nejlépe a v nejvyšší kvalitě. Ovšem nejsme stroje a proto občas i nějaká ta chybička nastane. Na každé dílně máme výstupní kontrolu, která zajišťuje, aby kabelky byly bezvadné.
Může se však stát, že nám nějaká chybička uteče, nezlobte se na nás a kontaktujte nás, dáme vše do pořádku!
To samé platí i když se vám stane nehoda a kabelka se poškodí i po záruce, pokusíme se spolu s vámi najít tu nejlepší cestu, jak dát náš výrobek do skvělé kondice.

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

10 748 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>