den matek foto

Sleva 15% na Den matek

Příští neděli bude jako každou druhou květnovou neděli Den matek. Jelikož maminkám musíme dělat radost stále a připomínat jim, že je opravdu milujeme, myslíme na ně a často jsou naše nejlepší přítelkyně, je potřeba i obdarovat. Někdo dává kytičku, někdo napíše jen SMS, ale jsou i tací, kteří sáhnou hlouběji do kapsy a pořídí mamince i třeba tu kabelku. Vědí totiž, že maminka by se sama rozdala a nikdy by si takovou drahou věc nekoupila.

My jsme pro vás připravili slevu 15%   Platná bude  od pátku 3.5. do neděle 12.5. při použití promokódu: PROMAMU2019. Sleva se vztahuje na veškeré nezlevněné zboží na našem e-shopu, či v kamenné prodejně v Třebechovicích p. O.

Jak nám napsala verš Markéta Tillerová: Kabelka Elega je způsob, kterým vyjádříte lásku, aniž byste museli mluvit. ♥️👜

Jakou kabelku vybrat radí i Lucie ve svém aktuálním článku na blogu: Jak vybrat dárek k svátku matek.

Pokud vámi zvolená kabelka aktuálně není skladem, nezoufejte, napište nám na e-mail: obchod@elega.cz a dáme vám vědět, kdy reálně kabelka bude k odběru. Vystavíme vám i zálohovou fakturu, aby jste nepřišli o svou slevu. Potřebujete snad poradit s výběrem dárku, nebo si chcete koupit kabelku pro sebe (protože i sobě člověk musí dělat radost)? Nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme s výběrem. Ideální však je, když můžete dorazit k nám na prodejnu v Třebechovicích a sami si prohlédnete tu obrovskou nabídku.

oslavte s námi Den matek

 

Sdílet tento článek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

10 795 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>