Příběh ELEGY

ELEGA je česká firma z Třebechovic pod Orebem s bohatou tradicí, která sahá až do druhé poloviny 19. století. Vyrábíme luxusní kožené kabelky, manažerské aktovky a další zboží, vše z nejlepších italských a českých materiálů. Zaměstnáváme na dílně přes 80 lidí a díky tomu jsme největšími výrobci v tomto odvětví v Česku. Nejvíce našich produktů míří do Itálie a Německa, kde se rovněž inspirujeme kvalitou a stylem, který pak zavádíme do nových produktů. Na zakázku zpracováváme i výrobky z výjimečných materiálů jako je krokodýlí a hadí kůže. V naší nabídce najdete i kožené peněženky, opasky, rukavice a koženkové kabelky.

 

Pokračujeme ve více jak staleté tradici a zároveň do našeho sortimentu zavádíme současné prvky.

 

S kým spolupracujeme?

V roce 2014 jsme založili novou značku ELEGA by Dana M, která vzešla ze spolupráce s herečkou Danou Morávkovou. Tu jsme zprvu oslovili kvůli její velké zálibě v kabelkách, aby se stala hlavní tváří naší nové kolekce. Už brzy však bylo zřejmé, že tato spolupráce je teprve začátek. Herečka si totiž luxusní kabelky nejen ráda pořizuje, ale také se v módě vyzná a o kabelkách má značný přehled. Dana navrhla, abychom společně vytvořili zcela novou kolekci vycházející nejen z našich zkušeností, ale nově také z jejích nápadů a citu pro detail. Tak vznikla značka ELEGA by Dana M. pod kterou každý půlrok prezentujeme nové kolekce.

 

Spolupracujeme i s předními českými návrháři, krejčovskými ateliéry a také spolupořádáme módní přehlídky. Jsme součástí projektu LOCAL ICONS, který podporuje tradiční české firmy a máme certifikát ČESKÝ VÝROBEK.

 

Kde nás najdete?

Naše zboží si lze vybrat v našem internetovém obchodě nebo můžete navštívit kamennou prodejnu v sídle firmy v Třebechovicích pod Orebem.

Manažerský team ELEGA, spol. s r.o.

Vymýšlení kabelek Elega s Danou Morávkovou