Ananasová shopper černá

Poslední kus
3 990 Kč

Velká veganská shopper na rameno se dvěma držadly. Kabelka je otevřená a uvnitř se nachází jedna větší a jedna malá kapsa. Shopper je dostatečně velká pro dokumenty o velikosti A4 i váš nákup.
Shopper je z naší veganské kolekce, kde jsme tělo kabelky vyrobili z ananasové kůže a doplňky z jablečné kůže. Díky tomuto ovocnému koktejlu nezemřelo žádné zvíře a taška je tedy "Vegan and cruelty-free".
Ananasová kůže značky Pinatex® je vyrobena z vláken listů ananasu. Tyto listy jsou považovány za odpadní produkt sklizně ananasů. Líc je ošetřen vrstvou z pryskyřice, která dodává dodatečnou pevnost, trvanlivost a odolnost proti vodě. Nemusíte se tak bát, že kabelka zmokne a ztratí své vlastnosti.
Jablečná kůže značky AppleSkin™ je alternativa bio kůže vyrobená z jablečné drtě, která vzniká při výrobě moštů a  džusů. Kůže má voděodolnou úpravu.

Na návrhu jsme spolupracovali s brněnskou módní návrhářkou Katkou Šmejkalovou, která vlastní značku NOSME. Proto nesou kabelky název Nosme ELEGA.

Rozměry: 38 x 39 x 10cm

Výška držadel: 26cm


Ihned k odeslání. Očekávané datum doručení za 1 až 3 dny

Rozměry:

  • 38 x 39 x 10cm (š x v x h)
  • Výška držadel: 26cm

Použité materiály:

  • Piňatex

Další vlastnosti:

  • Velká dámská shopper se dvěma držadly
  • Uvnitř se nachází jedna otevřená kapsa
  • Český výrobek
  • Vhodné pro dokumenty o vel. A4
Barva zelená
Značka ELEGA, Nosme ELEGA
Vyrobeno Třebechovice pod Orebem, Česko
Kolekce/Sezóna Best of ELEGA, Manon, Grande, Casual, Sportovní , Contrast, Managery, Chainy, Fancy, Magnifico, Amber, Nosme, Fluffy, Banana, ELEGA Simple, Structure, Kroko, Teatro, Litwu, Panama, Royal, Autogram, Jubilee, Safari, Amphi, Twins, Monument, Zámková, Maternity
Barva/(kování) zelená/natura
Typ kůže speciální
Kování stříbro
Vejde se NTB či A4 Ne
Velikost produktu velká
Prohlížíte si:
Ananasová shopper černá