Speciální servis pro Vás

Mimo produkce kožené galanterie nabízíme následující doplňkové služby:

Dárkové a reklamní předměty

Vyrobíme pro Vaši společnost dárkové a reklamní předměty s logem firmy. Předmět si můžete vybrat ze sortimentu společnosti Elega, anebo si po domluvě s naším designérem nechat vyrobit vlastní produkt.

Nabízíme kožené pouzdra, etuje, toaletní a hygienické taštičky, přívěšky, klíčenky, aj. Přijdtě k nám do showroomu pro více produktů a určitě se dohodneme.

Módní poradenství

Poskytneme poradenství k výběru doplňků pro Váš styl oblečení popř. k různým společenským událostem. Pro dokonalý soulad oděvů a doplňků spolupracujeme s oděvním ateliérem RAP v Hradci Králové. Módní návrhářka Vám také pomůže s výběrem správné kabelky, peněženky, nebo třeba aktovky. Jediné, co musíte vědět je, k čemu chcete, aby daný produkt dokonale ladil.

Na základě požadavku jsme schopni tuto službu zajistit na jednom místě v komfortním prostředí.

Focení produktů profesiálním studiem

Vytvoříme fotografie Vašich produktů v jednom z nejmodernějších foto studií ALPHASHOT XL PRO LED. Studio si můžete také osobně zapůjčit na naší kamenné prodejně.

Fotografie jsou v nejvyšší možné kvalitě a s možností 360° zobrazení. Integrovaný software umí mimojiné automaticky odstranit pozadí, vylepšit barvy fotografie pomocí úpravy sytosti a jasu, vytvořit jednu fotografii za použití více fotografií s různým zaostřením.

Jednou z mnoha výhod studia ALPHASHOT XL PRO LED je konzistentní způsob pořizování fotografií, neboť studio jednou nastavíte a poté pouze měníte produkty. Produktové focení je tedy snadné a velice pohodlné.

Produkty mohou být v maximální velikosti 30 x 50 x 70 cm (šířka x výška x hloubka) a max. hmotnost je 25 kg. Vhodné k focení: kabelky, boty, šperky, hračky, domácí spotřebiče, hobby předměty, vína, umělecká díla, automobilové díly, sportovní vybavení, atd.

Ceny sdělujeme na základě konkrétní poptávky.