Firemní dárky

Vyrobíme pro vás mimo jiné také reklamní předměty, suvenýry a firemní dárky z kůže.

Kožené výrobky vždy patřily mezi nejoblíbenější dárky. Nejen, že vypadají luxusně, ale dáte najevo, že si svých obchodních partnerů opravdu vážíte.

Pokud nechcete svým klientům či zaměstnancům dávat jen opakující se propisky, kalendáře, hrnky a další neoriginální dárky, jako poděkování za spolupráci nebo věrnost. Jsme připraveni Vám vytvořit nabídku dle Vašich cenových a množstevních představ.

  • Pokud máte například cestovní kancelář, můžeme pro vás připravit kožené visačky na zavazadla.
  • Pokud pracujete ve finanční oblasti, můžeme pro vás připravit kožená pouzdra na kreditní karty, desky na spisy, peněženky, pracovní podložky, diáře, penály.
  • Pokud máte bar nebo restauraci, můžeme pro vás vyrobit sady podtácků a pouzdra na účtenky.
  • Pokud však chcete sjednotit vzhled svých zaměstnanců, můžeme pro vás vyrobit také pouzdra na notebooky, aktovky, pořadače a opasky.
  • Pokud hledáte pouze drobnosti, můžeme vyrobit přívěsky na klíče, kožená kosmetická pouzdra.
  • Pokud sháníte univerzální dárek pro každý den, peněženka, diář, či kosmetická etuje potěší každou ženu
  • Pokud budou Vaši obdarovaní muži, opasek, peněženka či diář je také jistá volba
  • Pokud máte kadeřnictví, barber shop, restauraci či bar, nebo máte nadšené grill mastery, kožená zástěra bude skvělou volbou

 Vše samozřejmě s vaším logem. U menších sérií existuje možnost slepotisku (logo je do kůže vtlačeno tlakem a teplotou). Alternativně lze tuto aplikaci provést pomocí stříbrné nebo zlaté fólie. Vaše logo může být vyryto do kovové destičky, kterou umístíme na viditelnou část výrobku. Pro velké série, 2000 kusů, můžeme poskytnout kovové logo. Díky tomu bude reklamní předmět skutečně luxusní záležitostí.

Můžeme také vyrobit dárkové bavlněné sáčky s logem pro váš propagační předmět. Případě zajistit další dárkové balení.

Samozřejmostí je možnost vytvoření Dárkových poukazů dle Vašich představ, částky a specifikace. Není problém vyrobit poukazy s Vaším logem a konkrétním věnováním. Pokud si nechcete lámat hlavu, jaký produkt bude pro Vaše partnery ten nejlepší, nechte výběr na nich.

V případě, že zamýšlíte pořídit svým zaměstnancům hodnotnější dary ve formě pouzder na notebooky, kabelky, desky na spisy, či diáře. Určitě spoustu zajímavých informací naleznete v naší sekci Zakázková výroba

V případě zájmu o výrobu firemních dárků nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: p.sedinova@elega.cz či telefonu 731 717 665. Rádi si s Vámi sjednáme schůzku a prodiskutujeme možnosti výroby.

Nebojte se nám napsat Vaší cenovou představu, abychom se vešli do firemního rozpočtu. Rádi Vám sestavíme nabídku firemních dárků, ze kterých si budete moci vybrat.

V naší sekci produktů do kanceláře, naleznete mimo těchto krásných kožených podložek, které vám zpříjemní vaši práci na počítači. Proč použít koženou podložku? Kůže není chladná jako dřevo pracovní desky, je krásná na omak, voní a je příjemně měkká. Na tyto desky vám můžeme vyrazit logo či monogram, dle vašeho přání.  Můžete si vybrat z široké nabídky barev, tak aby doplňky ladily k vašim firemním barvám. Chcete rozzářit svou kancelář a nechcete, aby doplňky vypadaly lacině? Můžete zvolit i výraznou barvu dle vašich představ.

Diáře ELEGA

Chci vidět Diáře ELEGA - pro někoho je diář nedílnou součástí života. Dokáže vnést pořádek do chaotického života. Díky kroužkové vazbě si můžete zvolit vlastní vnitřní náplň dle svých potřeb a diář vás může doprovázet mnoho let. 

Chci vidět pouzdra na tužky - nabízíme klasický Perečník, což je kulatý penál na tužky, nebo Jednoduché pouzdro na tužky, které můžete nasadit pomocí gumičky na diář, případně gumičku odstranit a využít pouzdro samostatně.

Kožené etuje

Chci vidět více možností kožených Etují - nabízíme Menší variantu Sammy, větší Sam, které jsou levnější, protože jsou nevypodšívkované. Pokud toužíte po luxusnější etuji, nabízíme i luxusnější verzi. K čemu etuj je? Jedná se o pouzdro na vše potřebné, ať už se jedná o kosmetiku do kabelky, léky, klíče, intimní hygienu, která má zůstat skryta.

Chci vidět více klíčenek a přívěšků na klíče. Můžeme vytvořit další drobnosti přímo pro vás.

Jak mohou vypadat naše realizace: