Výroba na zakázku

Naši zákazníci nejsou jen finální zákazníci, kteří nakupují přes náš e-shop, nebo u nás na prodejně v Třebechovicích p. O., ale i majitelé specializovaných prodejen a butiků či zahraniční a domácí značky.
Jsme schopni vyrábět zboží dle přání zákazníka. Nevyrábíme jen koženou galanterii, ale i jiné produkty, např. poklopy na vířivky, obaly na kyslíkové masky či jídelní lístky, tzn. výrobky, kde je potřeba vysekávání, šití nebo lepení. Kabelky a pánské aktovky jsou však naší hlavní činností.

Veškerá zakázková výroba je velice individuální a vždy je nutná dohoda na rozsahu našich služeb. Rozsah našich služeb se dá obecně určit na základě typu zadavatele zakázkové výroby:

Jsem ZÁKAZNÍK, který chce vyrobit jedinečnou kabelku/tašku
Pro koncové zákazníky, kteří chtějí vyrobit jeden či jednotky kusů produktů dle jejich představy nabízíme následující:

Výběr ze vzorů, které ELEGA vyrábí
  • Jsme schopni změnit barvu a typ materiálu, kování
  • Lze přidat monogram za 500 Kč 
     

Podmínky zakázkové výroby pro koncové zákazníky

  • Lhůta dodání je 1 – 2 měsíce
  • Příplatek 20% + případné vícenáklady za materiál a práci
  • Nevratná záloha 50% splatná při zadání závazné objednávky
     

V případě zájmu o tuto službu prosím kontaktujte naše obchodní oddělení na emailu obchod@elega.cz nebo na telefonu 495 593 077. Rádi Vám odpovíme Vaše dotazy a vyslechneme si Vaše přání.

Kabelka, či jiný výrobek dle vlastního přání

Jsme schopni vyrobit i jednotlivé kusy, dle přádní zákazníka, cena je však velice individuální, dle zvoleného materiálu a složitosti produktu. Bývá však přibližně 7 000 - 30 000Kč

 

Jsem DESIGNÉR ČI MAJITEL VLASTNÍ ZNAČKY (a chci vyrobit svůj model)
Zde záleží na požadavcích zadavatele, zda má vlastní vzorek (může být i z papíru) či připravené šablony. Pak děláme pouze protivzorek na odsouhlasení kvality a ceny. Nebo má zákazník pouze nákres a jasnou představu. Pak veškerou technologickou přípravu připravujeme my. Technologickou přípravou se rozumí výroba papírových šablon (na jejichž základě se počítá i spotřeba materiálů a výsledná cena výrobku), připravuje se technologický postup výroby, výroba vzorku.

Dle složitosti výrobku bývá čas technologické přípravy a výroby vzorku od 6 – 24 hodin. Vzorek jsme schopni dodat do 14 – 60 dnů od objednání (dle kapacity technologa).

Pro zákazníka jsme schopni zajistit veškerý materiál, pokud se jedná a klasické podšívky, kůži a kování. Kůži zajišťujeme z italských koželužen, od kterých máme připravené barevnice s obrovskou barevnou škálou. V případě speciálních materiálů – textily, úplety, syntetickou kůži, kožešiny a podobně, jsme schopni tyto materiály k výrobě používat, ale nejsme schopni zajistit jejich objednání a nezaručujeme tedy ani jejich kvalitu.

Minimální množství je 50ks/ vzoru ( může být mix barev). Dodání bývá 1-3 měsíce od odsouhlasení vzorku a úhradě zálohy (dle výrobní kapacity).

Samozřejmostí je i výroba raznice s logem zákazníka. V případě tlakové ražby je možné použít zlaté i stříbrné pásky. V případě přání kovového loga, jsme schopni zajistit jeho výrobu. Minimální množství je zde 2000ks.

Jsem NÁKUPČÍ ZNAČKY a chci vyrobit kolekci
Zde se rozsah služeb moc neliší od sekce pro DESIGNÉRY A MAJITELE ZNAČEK

U výroby nad 50ks od vzoru necháváme zákazníkovy obvykle vyrábět krájecí nože, které jsou majetkem zákazníka. Tyto nože zpřesňují výrobu.

Máte vlastní projekt, který potřebujete zrealizovat?
Naší hlavní náplní je výroba kabelek, ale není pro nás problém i další produkty, jako například různé druhy pouzder, obalů, pytlů, řemínků, ať už z kůže, koženky či pevné textílie. Na zakázku jsme vyráběli obaly na chytré cigarety. Pro německého zákazníka vyrábíme kryty na vířivky. Do Holandska zase kompletujeme výlisky na kyslíkové masky. Pro rakouského výrobce vod jsme vyráběli pouzdra na lahve z nadrcené kůže. Máme zkušenosti s výrobou velkých pouzder - na kytary, tenisové rakety aj. Pro další zákazníky vyrábíme produkty z pravé krokodýlí, hadí kůže či kožešiny. Žádný projekt pro nás není cizí.

Chcete si u nás nechat vyrobit svou kolekci či zrealizovat projekt?
V případě zájmu o konzultaci nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: p.sedinova@elega.cz či telefonu 731 717 665. Rádi si s Vámi sjednáme schůzku a prodiskutujeme možnosti výroby.