Zakázková výroba

Naši zákazníci nejsou jen finální zákazníci, kteří nakupují přes náš e-shop, nebo u nás na prodejně v Třebechovicích p. O., ale i majitelé specializovaných prodejen a butiků či zahraniční a domácí značky.
Jsme schopni vyrábět zboží dle přání zákazníka. Nevyrábíme jen koženou galanterii, ale i jiné produkty, např. poklopy na vířivky, obaly na kyslíkové masky či jídelní lístky, tzn. výrobky, kde je potřeba vysekávání, šití nebo lepení. Kabelky a pánské aktovky jsou však naší hlavní činností.

Veškerá zakázková výroba je velice individuální a vždy je nutná dohoda na rozsahu našich služeb. Rozsah našich služeb se dá obecně určit na základě typu zadavatele zakázkové výroby:

Jsem ZÁKAZNÍK, který chce vyrobit jedinečnou kabelku/tašku

Pro koncové zákazníky, kteří chtějí vyrobit jeden či jednotky kusů produktů dle jejich představy nabízíme následující:

  • Výběr ze vzorů, které ELEGA vyrábí
  • Jsme schopni změnit barvu a typ materiálu, kování
  • Dokážeme přidat RFID odstínění pro ochránění Vašich bezkontaktních platebních karet, dálkových klíčů a jiných zařízení vysílající signál před nechtěným zneužitím (pokud je pro to daný vzor vhodný). Využíváme atestovanou německou krycí fólii CRYPTALLOY (odkaz)
  • Lze přidat monogram za 500 Kč

Podmínky zakázkové výroby pro koncové zákazníky

  • Lhůta dodání je 1 – 2 měsíce
  • Příplatek 15% + případné vícenáklady za materiál a práci
  • Nevratná záloha 50% splatná při zadání závazné objednávky

V případě zájmu o tuto službu prosím kontaktujte naše obchodní oddělení na emailu obchod@elega.cz nebo na telefonu 495 593 077. Rádi Vám odpovíme Vaše dotazy a vyslechneme si Vaše přání.

Jsem DESIGNÉR ČI MAJITEL BUTIKU (a chci vyrobit svůj model)

Zde záleží na požadavcích zadavatele, zda má vlastní vzorek (může být i z papíru) či připravené šablony. Pak děláme pouze protivzorek na odsouhlasení kvality a ceny. Nebo má zákazník pouze nákres a jasnou představu. Pak veškerou technologickou přípravu připravujeme my. Technologickou přípravou se rozumí výroba papírových šablon (na jejichž základě se počítá i spotřeba materiálů a výsledná cena výrobku), připravuje se technologický postup výroby, výroba vzorku.

Dle složitosti výrobku bývá čas technologické přípravy a výroby vzorku od 6 – 24 hodin. Vzorek jsme schopni dodat do 14 – 60 dnů od objednání (dle kapacity technologa).

Pro zákazníka jsme schopni zajistit veškerý materiál, pokud se jedná a klasické podšívky, kůži a kování. Kůži zajišťujeme z italských koželužen, od kterých máme připravené barevnice s obrovskou barevnou škálou. V případě speciálních materiálů – textily, úplety, syntetickou kůži, kožešiny a podobně, jsme schopni tyto materiály k výrobě používat, ale nejsme schopni zajistit jejich objednání a nezaručujeme tedy ani jejich kvalitu.

Minimální množství k výrobě je 20ks od modelu. Dodání bývá 1-3 měsíce od odsouhlasení vzorku a úhradě zálohy (dle výrobní kapacity).

Samozřejmostí je i výroba raznice s logem zákazníka. V případě tlakové ražby je možné použít zlaté i stříbrné pásky. V případě přání kovového loga, jsme schopni zajistit jeho výrobu. Minimální množství je zde 2000ks.

Jsem NÁKUPČÍ ZNAČKY a chci vyrobit kolekci

Zde se rozsah služeb moc neliší od sekce pro DESIGNÉRY A MAJITELE BUTIKŮ

U výroby nad 50ks od vzoru necháváme zákazníkovy obvykle vyrábět krájecí nože, které jsou majetkem zákazníka. Tyto nože zpřesňují výrobu.

Chcete si u nás nechat vyrobit kolekci či svůj model?

V případě zájmu o výrobu i pro Vaši značku nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: p.sedinova@elega.cz či telefonu 731 717 665. Rádi si s Vámi sjednáme schůzku a prodiskutujeme možnosti výroby.