Příběh ELEGY

ELEGA je rodinná firma z Třebechovic pod Orebem s bohatou tradicí, která sahá až do druhé poloviny 19. století. Vyrábíme luxusní kožené kabelky, manažerské aktovky a další zboží, vše z nejlepších italských a českých materiálů. Zaměstnáváme na dílně okolo 70 lidí a díky tomu jsme největšími výrobci v tomto odvětví v Česku. Nejvíce našich produktů míří do Itálie a Německa, kde se rovněž inspirujeme kvalitou a stylem, který pak zavádíme do nových produktů. Na zakázku zpracováváme i výrobky z výjimečných materiálů jako je krokodýlí a hadí kůže. V naší nabídce najdete i kožené peněženky, opasky a rukavice.

Pokračujeme ve více jak staleté tradici a zároveň do našeho sortimentu zavádíme současné prvky. Vytváření nových kolekcí, které vykouzlí úsměv na tvářích našich zákazníků, nám dělá radost.

Jsme hrdými držiteli certifikátu ČESKÝ VÝROBEK.

S kým spolupracujeme?

V roce 2014 jsme založili novou značku ELEGA by Dana M, která vzešla ze spolupráce s herečkou Danou Morávkovou. Tu jsme zprvu oslovili kvůli její velké zálibě v kabelkách, aby se stala hlavní tváří naší nové kolekce. Už brzy však bylo zřejmé, že tato spolupráce je teprve začátek. Herečka si totiž luxusní kabelky nejen ráda pořizuje, ale také se v módě vyzná a o kabelkách má značný přehled. Dana navrhla, abychom společně vytvořili zcela novou kolekci vycházející nejen z našich zkušeností, ale nově také z jejích nápadů a citu pro detail. Tak vznikla značka ELEGA by Dana M, pod kterou každý půlrok prezentujeme nové kolekce.

Spolupracujeme s předními českými a zahraničními návrháři, včetně krejčovských ateliérů. U luxusních kolekcí spolupracujeme s tradiční českou sklářskou firmou PRECIOSA

Slovo majitelky Evy Šedinové

„Náš slogan zní „Kabelky jsou naše vášeň“. My je opravdu děláme srdcem. Spoustu našich zaměstnanců u nás pracuje celý život a kabelky se staly jejich životní náplní. Nejinak tomu je i u mě a mé rodiny. Objíždíme veletrhy, jednáme s dodavateli materiálů i prodejci kabelek, abychom pro své zákazníky sehnali nejlepší kůže, znali nejnovější evropské trendy a věděli, po čem naši zákazníci, či spíše zákaznice touží. Je to práce náročná, ale opravdu krásná.” 

Kde nás najdete?

Naše zboží si lze vybrat v našem internetovém obchodě nebo můžete navštívit kamennou prodejnu v sídle firmy v Třebechovicích pod Orebem.

Příběh ELegy. Vymýšlení kabelek Elega s Danou Morávkovou

Manažerský team ELEGA, spol. s r.o.

Příběh ELegy. Vymýšlení kabelek Elega s Danou Morávkovou