Příběh ELEGY

ELEGA je rodinná firma z Třebechovic pod Orebem s bohatou tradicí, založena byla v roce 1992 po zprivatizování národního podniku Gala. Specializujeme se na výrobu luxusních kožených kabelek, ale v našem sortimentu naleznete i další doplňky, jako manažerské aktovky, tašky na notebooky, peněženky a opasky. Vše z nejlepších italských a českých materiálů. Zaměstnáváme na dílně okolo 20 lidí. Nejvíce našich produktů aktuálně zůstává v Evropě, ale naše kabelky naleznete i v Saudské Arábii. 

Pokračujeme ve více jak staleté tradici a zároveň do našeho sortimentu zavádíme současné prvky. Naše kabelky jsou ukázkou krásné řemeslné ruční práce, kde každý kus je originál, vyladěný do posledního detailu. Každé jaro a podzim představujeme několik řad nových kabelek, aby se naše zákaznice mohly vždy těšit na něco nového. Vytváření nových kolekcí, které vykouzlí úsměv na tvářích našich zákazníků, nám dělá radost.

Jsme hrdými držiteli certifikátu ČESKÝ VÝROBEK. Všechny naše výrobky jsou kompletně vyrobeny v naší firmě v Třebechovicích pod Orebem, pokud není uvedeno jinak (šály, rukavice a některé peněženky)

Jsme vlastníky ochranné známky ELEGA® platné v celé EU

S kým spolupracujeme?

V roce 2014 jsme založili novou značku ELEGA by Dana M, která vzešla ze spolupráce s herečkou Danou Morávkovou. Tu jsme zprvu oslovili kvůli její velké zálibě v kabelkách, aby se stala hlavní tváří naší nové kolekce. Už brzy však bylo zřejmé, že tato spolupráce je teprve začátek. Herečka si totiž luxusní kabelky nejen ráda pořizuje, ale také se v módě vyzná a o kabelkách má značný přehled. Dana navrhla, abychom společně vytvořili zcela novou kolekci vycházející nejen z našich zkušeností, ale nově také z jejích nápadů a citu pro detail. Tak vznikla značka ELEGA by Dana M, pod kterou každý půlrok prezentujeme nové kolekce.

Spolupracujeme s předními českými a zahraničními návrháři, včetně krejčovských ateliérů. U luxusních kolekcí spolupracujeme s tradiční českou sklářskou firmou PRECIOSA

Slovo majitelky Evy Šedinové

„Náš slogan zní „Kabelky jsou naše vášeň“. My je opravdu děláme srdcem. Spoustu našich zaměstnanců u nás pracuje celý život a kabelky se staly jejich životní náplní. Nejinak tomu je i u mě a mé rodiny. Objíždíme veletrhy, jednáme s dodavateli materiálů i prodejci kabelek, abychom pro své zákazníky sehnali nejlepší kůže, znali nejnovější evropské trendy a věděli, po čem naši zákazníci, či spíše zákaznice touží. Je to práce náročná, ale opravdu krásná.” Paní majitelka vede naši firmu již od privatizace a díky tomu, že výrobu kabelek sama vystudovala, máme nad sebou ten nejlepší odborný dohled. Spolu s rodinou dohlíží na výrobu a chod celé firmy.

Co umíme?

Naší hlavní náplní je výroba kabelek, ale není pro nás problém i další produkty, jako například různé druhy pouzder, obalů, pytlů, řemínků, ať už z kůže, koženky či pevné textílie. Na zakázku jsme vyráběli obaly na chytré cigarety. Pro německého zákazníka vyrábíme kryty na výřivky. Do Holandska zase kompletujeme výlisky na kyslíkové masky. Pro rakouského výrobce vod jsme vyráběli pouzdra na lahve z nadrcené kůže. Máme zkušenosti s výrobou velkých pouzder - na kytary, tenisové rakety aj. Pro další zákazníky vyrábíme produkty z pravé krokodýlí, hadí kůže či kožešiny.

Kde nás najdete?

Naše výrobky si můžete prohlédnout v našem internetovém obchodě nebo můžete navštívit kamennou prodejnu v sídle firmy v Třebechovicích pod Orebem, kde naleznete všechny naše produkty. Navštívit můžete i naše partnerské prodejny po celé České republice a na Slovensku - mapa prodejen

Chcete vědět více o výrobě našich kabelek?

Podívejte se do sekce České kabelky. Nejsme jenom e-shop, jsme výrobci, proto se na nás neváhejte obrátit v rámci záručního i pozáručního servisu. Více informací o těchto servisech se dozvíte zde.  Líbí se vám naše kabelka, ale má podle vás příliš dlouhý řemínek? Nebo by jste raději kovový? Ani to u nás není problém, obraťtě se na náš zákaznický servis.

Máte vlastní značku / firmu?

Pokud máte vlastní značku a přejete si vyrobit dárky pro své zaměstnance či partnery, neváhejte nás kontaktovat. Můžeme společně vybrat z naší aktuální nabídky, nebo připravíme výrobek přesně podle vašich představ, ať už pouzda na karty, propisky, tak tašky na notebooky a podobně. Pokud máte vlastní značku a chcete u nás vyrábět, kontaktujte naši Výrobní ředitelku Pavlu Šedinovou. Více o zakázkové výrobě se dozvíte zde.

ELEGA® je registrovanou slovní ochrannou známkou na území EU pod reg. č. 018676955

ELEGA® je registrovanou ochrannou známkou ČESKÝ VÝROBEK pod reg. č. 0816

 

Příběh ELegy. Vymýšlení kabelek Elega s Danou Morávkovou

Manažerský team ELEGA, spol. s r.o.

Příběh ELegy. Vymýšlení kabelek Elega s Danou Morávkovou