Ananasový batoh natur/černá

SKU: 69769_nat
Prodej skončil
4 990 Kč

Veganský batoh na každodenní nošení je neuvěřitelně lehounký a vejdou se do něj pohodlně dokumenty o velikost A4. Uvnitř jsou dvě přihrádky a uzavírá se na dva magnety. Popruhy batohu jsou opatřeny posunovači, takže je možné nastavit si délku řemenů podle svých potřeb.
Batoh je z naší veganské kolekce, kde jsme tělo vyrobili z ananasové kůže a doplňky z jablečné kůže. Díky tomuto ovocnému koktejlu nezemřelo žádné zvíře a taška je tedy "Vegan and cruelty-free".
Ananasová kůže značky Pinatex® je vyrobena z vláken listů ananasu. Tyto listy jsou považovány za odpadní produkt sklizně ananasů. Líc je ošetřen vrstvou z pryskyřice, která dodává dodatečnou pevnost, trvanlivost a odolnost proti vodě. Nemusíte se tak bát, že batoh zmokne a ztratí své vlastnosti.
Jablečná kůže značky AppleSkin™ je alternativa bio kůže vyrobená z jablečné drtě, která vzniká při výrobě moštů a  džusů. Kůže má voděodolnou úpravu.

Na návrhu jsme spolupracovali s brněnskou módní návrhářkou Katkou Šmejkalovou, která vlastní značku NOSME. Proto nesou kabelky název Nosme ELEGA.

Rozměry: 32 x 34 x 8cm


Rozměry:

  • 32 x 34 x 8cm (š x v x h)
  • Nárameníky lze regulovat

Použité materiály:

  • Piňatex

Další vlastnosti:

  • Minimalistický batoh
  • Český výrobek
  • Vhodné pro dokumenty o vel. A4
Barva černá, béžová
Značka ELEGA, Nosme ELEGA
Hláška není skladem Prodej skončil
Vyrobeno Třebechovice pod Orebem, Česko
Kolekce/Sezóna jaro/léto, podzim/zima
Barva/(kování) natur/černá
Typ kůže speciální
Kování stříbro
Vejde se NTB či A4 Ne
Velikost produktu velká
Prohlížíte si:
Ananasový batoh natur/černá